Інтерфакс-Україна
19:21 22.06.2018

ВТБ Банк підвищив адекватність капіталу вдвічі до нормативу

2 хв читати
ВТБ Банк підвищив адекватність капіталу вдвічі до нормативу

Адекватність капіталу ВТБ Банку (Київ) на 1 червня зросла до 21,18% з 8,05% місяцем раніше, що вдвічі вище від нормативу в 10%, відповідні дані про складові регулятивного капіталу банків і його достатності оприлюднено на веб- сайті Національного банку України (НБУ).

Вимогу з нормативу виконав також Мегабанк (Харків), адекватність капіталу якого за місяць зросла до 10,06% з 8,46%.

Недостатня адекватність капіталу залишається у банку "Форвард" - 0%, через наявність негативного регулятивного капіталу ( "мінус" 263,928 млн грн) і "Фінансова ініціатива" (обидва - Київ), де діє тимчасова адміністрація.

ВТБ банк (раніше - банк "Мрія") заснований в 1992 році. Його основним акціонером є ВАТ "Банк ВТБ" (РФ, 99,9959%).

ПАТ "Банк" Форвард "(раніше - банк" Російський Стандарт ", АІС банк) заснований у 2006 році. Основним бенефіціаром банку є Рустам Таріко.

Мегабанк (раніше - банк "Добродій") заснований у 1990 році. Його основними акціонерами є Віктор Суботін (пряма і опосередкована участь 60,89% статутного капіталу), Європейський банк реконструкції і розвитку - 15,00%; Німецький банк розвитку KfW - 15,00%, Міжнародна фінансова корпорація (IFC) - 6,02%, Олена Суботіна (пряма і опосередкована участь 10,76%).

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року по розміру активів ВТБ Банк займав 16-е місце (11,499 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні банків, Мегабанк - 23-е (9,129 млрд грн), і банк "Форвард" - 37 -е (1,81 млрд грн).

ПАТ "Комерційний банк "Фінансова ініціатива" заснований в 2005 році. Його 100% -ним бенефіціаром на березень 2015 років через Quickcom Limited і ТОВ "Інвест-Сервіс" був бізнесмен Олег Бахматюк. НБУ в червні 2015 року визнав кредитну установу неплатоспроможною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова

Український ринок пасивного вогнезахисту у 2025 році оцінено у $8-12 млн

Директором із комунікацій "Кернела" і його взаємодії з урядом стала директорка із маркетингу "Нової пошти" Плахова

Попит на українську пшеницю на зовнішніх ринках найближчим часом активізується - аналітики

ЄІБ і ЄІФ надали гарантії для кредитування МСБ через ПриватБанк та Укрексімбанк до EUR150 млн

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА