18:06 28.03.2018

Звіт ООН не містить підтверджень про наявність у ракетних двигунах КНДР елементів українського виробництва, наголошують у ПМЗ

2 хв читати
Звіт ООН не містить підтверджень про наявність у ракетних двигунах КНДР елементів українського виробництва, наголошують у ПМЗ

 У ДП "Південний машинобудівний завод ім. Макарова" (ЮМЗ, Дніпро) наголошують, що звіт ООН стосовно санкцій щодо КНДР не містить підтверджень про наявність у двигунах північнокорейських МБР компонентів українського виробництва і розцінюють заяви російських офіційних осіб з цього приводу як чергову інформаційну маніпуляцію.

"Згадуваний російськими офіційними особами звіт ООН ыз санкцій щодо КНДР не містить підтверджень про наявність у ракетних двигунах північнокорейських МБР елементів українського виробництва: у звіті ззаначається про ймовірність наявності в північнокорейських ракетах окремих елементів радянського ракетного двигуна РД-250. Такі заяви є нічим іншим як черговою інформаційною маніпуляцією, що має на меті прив'язати Україну до ракетної програми КНДР", - зазначив у коментарі агентству Інтерфакс-Україна" у середу представник менеджменту "Південмашу".

"Водночас, при аналізі цього звіту ООН російські офіційні особи ігнорують думку розвідки США про можливу наявність у КНДР ракетних двигунів власного виробництва ", - зауважив співрозмовник агентства.

У зв'язку з цим він також нагадав, що озвучені в серпні 2017 року у публікації американської The New York Times припущення про нібито можливе передання "Півдемашем" ракетних технологій у КНДР є предметом ініційованого Україною розгляду спеціального засідання Ради Безпеки ООН. "Будь-яких підтверджень, озвучених у публікації NYT припущень, на спеціальному засіданні РБ ООН представлено не було", - наголосив представник ПМЗ.

Раніше в середу російський експерт групи ООН із санкцій щодо КНДР Дмитро Кіку заявив, що Україна нібито підтвердила ООН, що двигуни на північнокорейських МБР могли містити елементи, що вироблялися на українському підприємстві "Південмаш".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Держдеп США оголосив про запровадження санкції щодо організацій і суден, пов'язаних із нафтохімією Ірану

Частка імпортованих вогнезахисних матеріалів зменшилась з 80% у 2016 до 20% у 2024 – "Ковлар Груп"

ЄС та Україна працюватимуть над прискоренням впровадження вільної зони торгівлі – єврокомісар Шефчович

Україна у 2024 році втратила 10 ГВт енергопотужності, з яких вдалося відновити 5 ГВт – глава Міненерго

Україні важливо зберегти добросусідські відносини і режим вільної торгівлі з ЄС – міністр агрополітики

ФАО у 2025р. має намір підтримати 406,9 тис. українських фермерів

САП направила до суду справу про заволодіння зерном Миронівського інституту пшениці на 23 млн грн

Підземну школу у Дніпровському районі Києва планують добудувати у 2025р

За останніми оцінками відновлення України коштуватиме приблизно 500 млрд євро - Шмигаль

Epicentr Ceramic Corporation у 2024р подвоїв експорт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА