08:47 26.01.2018

Порошенко впевнений, що Україна незабаром потрапить до переліку 50 країн у рейтингу Doing Business

2 хв читати
Порошенко впевнений, що Україна незабаром потрапить до переліку 50 країн у рейтингу Doing Business

Президент України Петро Порошенко розраховує, що Україна зможе посісти місце серед перших 50 країн в рейтингу легкості ведення бізнесу (Doing Business) Світового банку (СБ).

"Глава держави висловив упевненість у тому, що Україна досягне ще кращих результатів і зможе посісти місце серед перших 50 країн рейтингу Doing Business", - повідомляє прес-служба президента за підсумками його виступу на інвестиційній панелі Української асоціації венчурного і приватного капіталу в Українському домі в Давосі (Ukraine House Davos), де проходить 48-ме щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму.

"У короткому періоді часу будемо в першій 50-тці. Це абсолютно реалістично", - сказав він.

П.Порошенко наголосив на ролі Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Світового банку, Міжнародного валютного фонду (МВФ), міжнародних фінансових інституцій та інших в підтримці реформ.

"Сьогодні була дискусія – склянка наполовину повна або порожня. У мене є нова версія, і, сподіваюся, президент (президент ЄБРР Сума Чакрабарті - ІФ) підтримає мене – склянка вже не наполовину (повна), а ми маємо вже більше. І це важливе повідомлення - будь ласка, більше не витрачайте час і не чекайте червня-липня-серпня або осені. Це правильний час і місце сьогодні бути в Українському домі в Давосі. Ми чекаємо на вас, інвесторів", - підкреслив глава держави.

У цьому контексті він зазначив, що було зроблено багато для поліпшення інвестиційного клімату. "Україна зараз інакша. Ви можете приїхати, і ми покажемо вам це", - підкреслив П.Порошенко.

За словами П.Порошенка, в цьому році понад 80 компаній - світових лідерів - звернулися з пропозицією про зустріч з ним. "Це дуже гарна характеристика того, наскільки популярна Україна зараз серед інвесторів і наскільки вони вірять в наш успіх", - додав глава держави.

Він також навів приклади змін в Україні за останній період. За його словами, вдалося досягти макрофінансової стабільності, очистити банківську систему, ухвалити реформу освіти, охорони здоров'я, судову і пенсійну реформи, є важливі кроки у сфері кібербезпеки, сільській медицині. Президент нагадав, що було ухвалено новий закон про приватизацію.

"Коли мене обрали президентом, Україна не мала 3G-зв'язку через корупцію. Незабаром ми відкриємо конверт для 4G-зв'язку. У нас є багато компаній, готових інвестувати в це", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА