Інтерфакс-Україна
17:49 12.12.2017

Порошенко підписав закон про комплектацію ним НКРЕКП

1 хв читати
Порошенко підписав закон про комплектацію ним НКРЕКП

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє йому самостійно доукомплектувати склад Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) до конкурсного відбору нових членів регулятора.

Парламент отримав документ із підписом президента 12 грудня.

Згідно із законом, президент зможе призначити на всі вакантні посади членів НКРЕКП терміном до трьох місяців.

Відповідний законопроект №7342-1, підготовлений депутатами Олександром Домбровським ("БПП"), Михайлом Бондарем ("Народний фронт") та Юлієм Іоффе ("Опозиційний блок"), ВР ухвалила 7 грудня.

Як повідомлялося, наприкінці листопада 2017 року НКРЕКП втратила кворум внаслідок звільнення одного з членів регулятора. Водночас номінаційна комісія з відбору нових членів НКРЕКП була сформована зі значним запізненням і лише нещодавно розпочала роботу.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА