11:14 27.11.2013

Україна має намір викупити у "Роснафти" 50% Лисичанського НПЗ - Янукович

1 хв читати

Україна планує викупити 50-відсоткову частку в Лисичанському нафтопереробному заводі (НПЗ, ПрАТ "ЛиНІК", Луганська обл.), який нині належить компанії "Роснафта", заявив президент України Віктор Янукович.

"Нині переговори (про запуск заводу - ІФ) наближаються до завершення. Якщо нам вдасться, ми хочемо, щоб це був завод 50 на 50", - сказав глава держави в інтерв'ю провідним телеканалам, яке транслюється в середу.

"Можливо, Україна викупить його на 100%, але найімовірніше буде 50 на 50", - додав В.Янукович.

ОСТАННЄ

Експорт зерна за першу декаду березня перевищив 1 млн тонн - Мінагрополітики

ОТП планує збільшити продаж ОВДП населенню мінімум удвічі

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА