20:02 08.10.2019

Sony випустить PlayStation 5 у кінці 2020 року

1 хв читати
Sony випустить PlayStation 5 у кінці 2020 року

Sony випустить ігрову приставку наступного покоління - PlayStation 5 - якраз до святкового сезону кінця 2020 року

У PlayStation 5 передбачено вдосконалену графіку, а також підтримку технології трасування променів, що сприяє реалістичному відображенню світлових ефектів на рухомих об'єктах, йдеться в повідомленні Sony.

Крім того, нова приставка отримає можливість швидкого завантаження ігор, а також компонент, завдяки якому геймпад реагуватиме вібрацією на відповідні ігрові сцени. Кнопки L і R будуть адаптуватися до подій у грі. На них треба буде натискати з великим зусиллям, якщо гравець, наприклад, їде на позашляховику пересіченою місцевістю або натягує тятиву лука.

Представники компанії раніше натякали, що PlayStation 5 вийде наступного року, однак точних даних про терміни не було. Конкурент Sony у виробництві ігрових консолей - Microsoft Corp. - раніше оголосив про випуск нового покоління приставки Xbox до кінця 2020 року.

Минулого фінроку підрозділ Sony, що займається випуском відеоігор для нинішнього покоління приставок - PlayStation 4, отримав виручку більше $ 20 млрд при операційному прибутку близько $ 3 млрд - за обома показниками він випередив усі інші підрозділи Sony.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА