13:39 15.09.2021

Президент "Наполі" готовий вкласти 10 млрд євро в новий турнір замість ЛЧ і ЛЄ

1 хв читати
Президент "Наполі" готовий вкласти 10 млрд євро в новий турнір замість ЛЧ і ЛЄ

Футбольні Ліга чемпіонів та Ліга Європи стають збитковими для клубів, єврокубки потребують реформ, заявляє президент італійського "Наполі" Ауреліо Де Лаурентіс.

"Система більше не працює. Ліга чемпіонів та Ліга Європи не приносять клубам достатнього доходу, щоб виправдати свою участь в ній. Щоб бути конкурентоспроможними, вам потрібно більше гравців вищого класу. Це означає, що вам потрібно витратити більше грошей - і призові на європейських змаганнях не враховують це ", - наводить слова Де Лаурентіса Daily Mail.

"Ось чому клуби повинні розмовляти один з одним, щоб придумати більш сучасний і прибутковий турнір для всіх, хто в ньому бере участь", - говорить Де Лаурентіс.

Президент "Наполі" говорить про необхідність "скоротити кількість ігор, скоротивши розмір вищих дивізіонів по всій Європі".

"Крім того, ми створюємо європейську лігу з демократичною системою вступу, заснованої на досягненнях команд у внутрішніх змаганнях. Я вивчив проект, готовий внести 10 мільярдів євро в європейську гру, але нам потрібна готовність і повна незалежність".

Раніше провідні клуби Європи оголосили про створення Суперліги, однак впровадити в життя проект не вдалося.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА