Інтерфакс-Україна
09:45 03.10.2014

"Металіст" програв другий матч поспіль у Лізі Європи

1 хв читати
"Металіст" програв другий матч поспіль у Лізі Європи

Харківський "Металіст" програв на виїзді бельгійському "Локерену" з рахунком 0:1 у матчі другого туру групового етапу Ліги Європи.

Єдиний гол у цій зустрічі на 74-й хвилині забив нападник господарів поля Нілл де Паув.

У ще одному матчі групи польська "Легія" з таким самим рахунком обіграла в гостях турецький "Трабзонспор".

Таким чином, після двох турів "Легія" лідирує в групі L із шістьма набраними очками. В активі "Трабзонспора" та "Локерена" по три очки. У "Металіста" - 0 очок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міжнародний союз велосипедистів зняв усі обмеження з білоруських спортсменів

Міжнародна федерація фехтування скасувала всі обмеження для спортсменів з РФ та Білорусі

Петиція Гераскевича про позбавлення Бубки звання "Герой України" і накладання санкцій не набрала необхідних голосів

Мексика погодилася прийняти в себе збірну Ірану з футболу на час чемпіонату світу

Мінспорту: зняття обмежень з представників РФ та Білорусі є зрадою Олімпійської хартії

Європейська федерація гімнастики зняла обмеження з росіян та білорусів після рішення World Gymnastics

Українки посіли дві перші позиції етапу Діамантової ліги у стрибках у висоту у Китаї – НОК

Мессі став доларовим мільярдером вслід за Роналду

"Динамо" стало володарем Кубка України з футболу

IFMA дозволила спортсменам з Росії та Білорусі виступати на міжнародних змаганнях з муайтай під національними прапорами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА