Інтерфакс-Україна
10:04 19.03.2013

"Металіст" вийшов на чисте друге місце в чемпіонаті України

1 хв читати

Харківський "Металіст" вийшов на чисте друге місце в чемпіонаті України з футболу, обігравши в останньому матчі 21-го туру на своєму полі ужгородську "Говерлу" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі забив на 69-й хвилині бразильський півзахисник "Металіста" Клейтон Шав'єр, з ударом якого зі штрафного не впорався воротар гостей.

Після цієї перемоги "Металіст" випереджає на одне очко в турнірній таблиці "Дніпро" й "Динамо", які з 44 пунктами ділять 3-4-е місця. Лідирує в чемпіонаті "Шахтар" з 15-очковим відривом від другого місця.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА