12:34 04.03.2024

Тиждень з Київською оперою на Подолі з 4 до 10 березня 2024 року

2 хв читати
Тиждень з Київською оперою на Подолі з 4 до 10 березня 2024 року

7 березня о 18:00  –  концерт з циклу "ДЖАЗ в Укритті"  – "Love is … (Кохання це …)"

https://kyivoperatheatre.com.ua/wp-content/uploads/love-is_500on500_v2-300x300.jpg

Як вранці встане сонце, у березні прийде Весна, так і Його Величність Кохання займе свій незмінний трон у людських серцях, примушуючи всіх нас жити очікуванням, передчуттям, боготворити, хвилюватись і хвилювати,  надихатись і надихати… Як би не змінювався світ,  не ставало можливим колись неможливе, якою б дивною стежкою не вела всіх нас невблаганна еволюція – незмінним залишається лише незбагненне Почуття вічної ейфорії.

До Дня закоханих будемо говорити з Вами мовою музичного любовного екстазу – Джазу.

8 березня о 18:00 – вечір сучасних балетів – "Легенда про вічне кохання" та "Історії у стилі Танго"

https://kyivoperatheatre.com.ua/wp-content/uploads/500x500_legenda-300x300.jpg

Сучасний балет – це неймовірно вишукане поєднання класики та сміливих експериментів. Ці 2 вистави - це витончена балетна естетика та потужна експресія, боротьба за своє кохання та здатність запалити вогонь неймовірних почуттів у чужому серці, це емоції, які переповнюють та раз у раз нагадують про вічні сенси. Так красиво, як закохуватимуться у нас, ви побачите лише на сцені Київської опери.

9 березня о 17:00 – концерт до 210-річчя від Дня народження Т. Шевченка  "З Днем народження, Тарасе!"

https://kyivoperatheatre.com.ua/wp-content/uploads/birthday-taras_520on600-v2-300x300.jpg

Тарасовий "Кобзар" у багатьох українців зайняв своє почесне місце у книжковій шафі поряд із Біблією. Він став моральним орієнтиром нації, її цементуючою поезією і вічним вченням про те, як потрібно любити свій народ. Київська опера запрошує на  прем’єру  симфонічно-хорових фресок "КОБЗАР", які  створив відомий український композитор Юрій Шевченко. Цей великий, особливий  концерт  нагадає кожному про вічні цінності та вільний, незламний дух нашого великого народу.

10 березня о 15:00 балет на 2 дії "Білосніжка та семеро гномів"

https://kyivoperatheatre.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/1628.jpg

Чудернацькі гноми, кумедні, вигадливі, непосидючі, це неперевершена  казка, яка оживе на сцені та стане найкращим способом провести приємний недільний день всією родиною. Білосніжка – це прекрасна класика, яка нагадує, що навіть найвишуканіша врода не замінить доброї душі. Це вічний сюжет про взаємодопомогу, любов до усього живого і непереможне кохання. 

 

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА