17:26 19.02.2024

Тиждень з Київською оперою на Подолі – 19 лютого - 25 лютого

1 хв читати
Тиждень з Київською оперою на Подолі – 19 лютого - 25 лютого

22 лютого о 18:00 - концерт солістів театру з циклу "Романс в Укритті" - "Пробудження"

У Київській опері є чарівна традиція – зустрічати Весну. І цього разу ми неухильно дотримуємось цього звичаю: оголошуємо про початок найромантичнішої та найлагіднішої пори концертом "Пробудження". Ми пропонуємо насолодитися творами найкращих європейських композиторів, музика яких підкорила цей Всесвіт як вічна, безсмертна, творча сповідь.

23 лютого о 18:00 – концертно-сценічна версія на 2 дії "Весілля Фігаро"

Послухати світову класику українською мовою можна лише у Київській опері на Подолі. Ми сподіваємося, вам захочеться відкрити для себе вічні твори солов’їною. Неперевершена музика, кращі виконавці театру, оригінальні режисерські задуми й тонкий гумор  – чим не повний коктейль  для п’ятниці вечора? Разом знімаймо втому тижня!

25 лютого о 15:00 –  опера на 2 дії "Король Дроздобород"

https://kyivoperatheatre.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/3473.jpg

 Коли художник вигадує костюми – це особливий етап творчості, всі в очікуванні, а надто, коли з-під його пензля виходять вибухові, яскраві, оригінальні та дотепні вбрання. Так, як у нас "розмальовані" герої казки "Король Дроздобород", певне, годі знайти деінде! У цій виставі гармонійно поєдналося все:  естетика вишуканого смаку, насолода прекрасним виконанням та чудовий сюжет вигадливої казки.

 

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА