17:20 24.11.2023

Все, що треба знати про смарт-телевізори KIVI: технології, дизайн, операційна система, звук

4 хв читати

Сьогодні розбираємося, які критерії вибору нового смарт-телевізора найважливіші та найбільше впливають на користувацький досвід. Досліджуємо на прикладі KIVI – європейського розробника й виробника смарт-телевізорів, що пропонує моделі діагоналлю від 24’’ до 65’’ в середньому ціновому сегменті.

Обираємо очима

Перше, на що ми звертаємо увагу, обираючи новий телевізор – це його дизайн. Мінімалізм – тренд, який панує на ринку останнє десятиліття і ще довго буде в топі. Саме його обрали конструктори KIVI, коли створювали свіжу лінійку.

Смарт-телевізори KIVI мають безрамковий дизайн та зовсім непомітні, «повітряні» підставки-ніжки. Ширина видимої частини бокових рамок становить лише 2,6 мм, тож уся ваша увага буде зосереджуватися на тому, що відбувається на екрані. Тонкі та елегантні ніжки вироблені з металу, вони виглядають витончено, проте надійно та міцно тримають екран, роблять його візуально легшим.

Для настінного монтажу ТВ KIVI пропонує власну лінійку кронштейнів − для статичної фіксації телевізорів або з можливістю обертати панель і змінювати кут її нахилу. Кріплення невеликі за розміром, але здатні витримати вагу 30−50 кг.

Смарт-телевізори KIVI представлені класичному для виробників побутової техніки чорному кольорі. Проте бренд пішов далі та додав до лінійки моделі в білому кольорі. Таким чином KIVI змінює традицію нудної чорної техніки й пропонує білі телевізори для тих, хто хоче додати дизайну свого помешкання особливої елегантності та гармонійно вписати екран у модні світлі інтер’єри.

Ліцензійна операційна система

Офіційна ОС – це ваша впевненість у тому, що телевізор працюватиме без гальмування та лагів, підтримуватиме всі типи контенту та додатки, доступні для Smart TV. Часто неофіційні прошивки не мають оновлень, що дуже загальмовує швидкодію телевізора та потенційно робить його вразливим до взламів і вірусів. До того ж, багато додатків для коректної роботи вимагають найсвіжішої версії ОС.

Смарт-телевізори KIVI працюють під управлінням ліцензійних ОС AndroidTV 9 і AndroidTV 11 з можливістю оновлення до наступних версій. Це відкриває користувачам доступ до більш ніж 10 тис. додатків і програм у фірмовому магазині Google. Також ці ОС синхронізуються з усіма домашніми гаджетами на Android та системою Google Home. Серед інших переваг – миттєва трансляція контенту зі смартфона за допомогою Chromecast та голосове управління через Google Assistant.

Екран та якість картинки

Головний критерій вибору нового телевізора – це, звичайно, вибір дисплея за його технічними характеристиками. В лінійці KIVI Smart-телевізори всіх варіантів роздільної здатності: HD, FullHD та UltraHD. Виробник надає 3 роки гарантії на екран.

KIVI використовує новий чипсет, що на 30% потужніший за середні показники на ринку. Це дає змогу інтегрувати в телевізори технології, що покращують зображення, якщо вихідна якість контенту не дуже висока. Навіть старі улюблені фільми, які були зняті на плівку, будуть транслюватися у цифровій якості.

Технології, які покращують зображення, буквально домальовують деталі, роблять їх більш чіткими, контрастними, яскравими. До того ж, ці функції телевізор вмикає автоматично, розпізнавши формат контенту, що транслюється. Наприклад,  коли Smart TV розуміє, що на екран виводиться HDR-контент, то змінює поточні налаштування, щоб показати зображення у всій його природній красі та яскравості.

Технологія MEMC (Motion Estimation, Motion Compensation) «домальовує» кадри, яких не вистачає, щоб зробити відео більш плавним, а деталі різкими. Це особливо потрібно під час динамічних сцен або якщо відеоконтент має низьку частоту кадрів.

Технологія Ultra Clear надає зображенню максимальної деталізованості, підтягуючи контент низької якості до ефекту ніби він у 4К. За яскравість відповідає технологія Max Vivid, яка працює з насиченістю кольорів. Для темних ділянок зображення стане корисною технологія Super Contrast Control: вона локально, в потрібних місцях коригує контрастність і дає можливість роздивитися деталі під час темних сцен.

Якісний звук

Окрім якості зображення, користувацький досвід залежить від звуку, який транслює смарт-телевізор. Немає потреби докупляти саунд-бар: Smart-телевізори KIVI оснащені інтегрованою акустичною системою. Вона доповнює ідеальне зображення ідеальним звуком завдяки технології Dolby audio processing, що в реальному часі регулює гучність звуків під час динамічних сцен чи реклами, а також вирівнює гучність голосу. Окрім цього, акустична система має попередні налаштування звуку (так звані «пресети») відповідно до типів контенту, який транслюється – бойовик, концерт, гра чи ТВ-шоу.

Щоб дізнатися ціни Smart-телевізорів KIVI, завітайте на сайти партнерів: Comfy, Epicentr, Foxtrot, Rozetka та ін.

Про KIVI

KIVI — міжнародна компанія, заснована в 2016 році, європейський офіс якої розташовано в Будапешті. Основний бізнес — розробка та виробництво Smart-телевізорів  з дистрибуцією продукції в Європу та Азію. Відділ Research & Development знаходиться в Україні та Китаї.

На сьогодні продано понад 1,5 мільйона пристроїв.

KIVI є сертифікованим партнером Google і Netflix.

https://kivismart.com/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА