10:00 29.09.2023

Новинка! KIVI KidsTV — Smart-телевізор для дитячої кімнати

3 хв читати

Європейський бренд KIVI презентує абсолютно новий продукт на ринку Smart TV – телевізор KIVI KidsTV, розроблений спеціально для дитячої кімнати. Захищене скло, рамка, на яку можна кріпити конструктор, нічник і батьківський контроль за контентом… Розказуємо детально про новинку, що надійде в продаж у четвертому кварталі цього року.

Кастомізація та персоналізація з Block-Style дизайном

На рамку телевізора, підставки та центральну плашку KIVI KidsTV можна прикріпляти пластикові блоки конструкторів. Будуйте що завгодно в будь-якому місці рамки — жодних обмежень по розмірам, формам чи кольорам. Дитина може створювати щоразу  унікальну рамку, що відображатиме її індивідуальність, проявить творчі здібності та художній смак. Телевізор сумісний з найпопулярнішими серіями конструкторів — ви можете використовувати набір, який вже є у дитини, або придбати новий у тій тематиці, якій захочеться.

Загартоване скло

32-дюймовий Full HD екран нового KIVI KidsTV захищено загартованим склом. Міцне та стійке до подряпин, воно забезпечує оптимальний захист екрану: наприклад, від попадання важкої іграшки, книжки, навіть м’яча. Скло не боїться порізів гострими предметами, кігтів домашніх тварин, металевої блискавки на одязі чи кабелю зарядки від телефона. Також на екрані можна писати й малювати маркерами. Телевізор абсолютно безпечний для дитини та буде радувати яскравою картинкою впродовж багатьох років. Традиційно KIVI надає 3-річну гарантію на екран.

Надійна фіксація ніжок

Ніжки телевізора прикріплені безпосередньо до металевого каркасу та з’єднані між собою горизонтальною плашкою. Ця велика з’єднувальна плашка слугує додатковим полем для креативу, адже використовується для кріплення конструктора, як і вся рамка. В комплекті також передбачений набір двосторонніх стікерів, щоб батьки змогли надійно приклеїти телевізор до поверхні, на якій він буде стояти.

Нічник для міцного сну без страхів

На задній панелі KIVI KidsTV розміщено нічник AlumiGlow, який випромінює м’яке заспокійливе світло. Він створює в дитячій кімнаті затишну атмосферу та допомагає дітлахам швидше засинати, особливо якщо вони не люблять спати в темряві. Нічник може працювати навіть тоді, коли телевізор вимкнено. Рівень яскравості світла регулюється — батьки (або сама дитина) можуть налаштувати світильник за допомогою телевізійного пульта або кнопки на корпусі телевізора.

Зручний пульт

Оновлений пульт KIVI має ергономічний дизайн з мінімумом кнопок, щоб з управлінням Smart TV впоралася навіть дитина. Новий пульт приємно і зручно лежить у долоні, а кнопки мають плавний і тихий хід. Найпопулярніші додатки винесені на пульт окремими кнопками, щоб глядач отримував доступ до свого улюбленого контенту з одного натиску. Серед інших особливостей – ефектний синій колір, вбудований мікрофон для управління голосом, кнопка керування нічником. Для швидкого пошуку пульта в його нижню частину інтегровано шильд із лого, що світиться у темряві.

Без шкоди для очей

Щоб зменшити шкідливий вплив синього світла, KIVI KidsTV оснащено спеціальною технологією Low blue light. Відомо, що світло від екрану може викликати втому очей і впливати на швидкість засинання. Натомість KIVI відфільтровує небезпечне випромінювання та допомагає захистити зір, особливо в темний час доби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА