10:02 28.08.2023

Вчетверте поспіль Smart-телевізори KIVI — «Вибір року» серед українських споживачів

2 хв читати

Міжнародна компанія українського походження KIVI отримала вже четверту медаль-відзнаку «Вибір року» в Україні в категорії «Телевізор року економ-класу». З 2019 року компанія підтверджує свою першість в сегменті, залишаючись однією з найулюбленіших торгових марок українців.

Керуюча проєктом «Вибір року» в Україні Олена Грабельнікова говорить: «Не вперше маємо за честь вітати KIVI в числі переможців «Вибір року» в Україні. Телевізори середнього сегменту — складна і конкурентна ніша, в якій споживач залишається прискіпливим, уважним, але вдячним за виважену цінову політику та інновації. KIVI вдається поєднувати ці два важливих критерії. Безумовно, справляє враження і чітка та скоординована представленість у найбільших мережах і маркетплейсах  Comfy, Фокстрот, Ельдорадо, Епіцентр, Алло, Кібернетика, Розетка, MOYO, Технотоп, Техномаркет, де клієнт може прицільно оцінити переваги телевізорів».

Споживачі обирають KIVI тому, що бренд пропонує якісні Smart-телевізори, які здатні конкурувати з моделями А-класу, але по ціні на 10-15% нижче за аналоги світових брендів.  Телевізори KIVI виробляються на потужностях найбільшого в світі контрактного виробника — компанії MTC, а всі комплектуючі створені на заводах Китаю, Японії, Тайваню, визнаних у світі виробників. Бренд – один із небагатьох у своєму сегменті, хто випускає пристрої в білому кольорі, що значно розширює їхній дизайн-потенціал.

General Manager KIVI в Україні та Молдові Валерій Лебідь зазначає: «KIVI — компанія, яка йде вперед попри все: непростий 2022-ий рік змусив нас пришвидшити свій розвиток — і вийти на європейський ринок. Сьогодні телевізори KIVI продаються в понад 10 країнах Європи у більш ніж 40 ритейлерських мережах, а також входять у топ-2 України за результатами продажів минулого року».

Про медаль-відзнаку «Вибір року»

Результати «Вибір року» в Україні засновані на всеукраїнському маркетинговому  дослідженні споживчих уподобань, виконаному Ipsos Ukraine за ініціативи «Вибір року», думці професійного журі та експертів рекламного ринку. Найбільший вплив, а це понад 40%, на визначення першості торгової марки, послуги або компанії у номінації має споживач. Методика визначення товарів та послуг кращих торгових марок на ринку включає комплексну оцінку позиції товару, послуги та компанії та створена компанією Fеstivals International (США).

Про KIVI

KIVI — міжнародна компанія, заснована в 2016 році, європейський офіс якої розташовано в Будапешті. Основний бізнес — розробка та виробництво Smart-телевізорів  з дистрибуцією продукції в Європу та Азію. Відділ Research & Development знаходиться в Україні та Китаї.

Виробництво KIVI здійснюється на потужностях найбільшого в світі контрактного виробника MTC (Шеньчжень, Китай) і відповідає міжнародним вимогам якості. KIVI використовує комплектуючі провідних виробників Китаю, Японії, Тайваню, Південної Кореї.

На сьогодні продано понад 1,5 мільйона пристроїв.

KIVI є сертифікованим партнером Google і Netflix.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА