17:00 26.12.2022

Ощадбанк надав підприємцям 84 млн грн кредитної підтримки для релокації бізнесу з небезпечних районів

1 хв читати
Ощадбанк надав підприємцям 84 млн грн кредитної підтримки для релокації бізнесу з небезпечних районів

З початку війни Ощадбанк профінансував релокацію 14 підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу на загальну суму 84 млн грн. Клієнти перемістили свою бізнес-діяльність до західних та центральних регіонів України. Приміром, фармацевтичне підприємство «МІКРОХІМ» з Луганщини переїхало до Києва, збережено більшу частину робочих місць. Компанія з виробництва кетчупів, майонезу та гірчиці «АРГОН» до 24 лютого знаходилась у Миколаєві. Наразі частину виробництва перевезено на Київщину, придбано мобільну котельну установку. В роботі наразі заявки ще 13 підприємств.

Сприяння бізнес-клієнтам у релокації є одним із ключових напрямів роботи Ощаду. Саме для таких клієнтів банк розробив спеціальний продукт із нульовою ставкою на період воєнного стану плюс місяць після його скасування. Умовою продукту є робота підприємства не менше одного року.  Участь у програмі дає підприємцям можливість не лише вберегти бізнес від війни, а й сприяє підвищенню ефективності. Крім війни одним з факторів переїзду бізнесу є економічна доцільність з огляду на вартість виробництва, що може різнитись по регіонах. 

Спеціалізація переміщених підприємств найрізноманітніша: виробництво м’ясних напівфабрикатів, гідроциліндрів для сільгосптехніки, «розумних» камінів, виробів з бетону, армованої сітки, міжкімнатних дверей.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА