16:52 10.04.2019

Кошти від продажу календаря "Погляд майбутнього" підуть на оздоровлення дітей, батьки яких загинули в боях на Донбасі

1 хв читати

Київ. 10 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - У громадській організації "Серця кіборгів" заявляють, що кошти, отримані від продажу календаря "Погляд майбутнього", підуть на оздоровлення дітей, батьки яких загинули під час бойових дій на сході України.

"Це вже друга редакція нашого проекту "Погляд майбутнього". Мета проекту - збір коштів на оздоровлення дітей загиблих", - сказав голова ГО "Серця кіборгів" Анатолій Свирид на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу.

За його словами, минулого року завдяки цьому проекту в Болгарії оздоровилися 50 дітей.

А.Свирид також анонсував, що під час великоднього тижня 28 квітня - 6 травня ще півсотні дітей відвідають оздоровчий центр парламенту Словаччини.

Він зазначив, що ГО "Серця кіборгів" піклується про понад 400 дітей, 250 з яких - діти загиблих бійців.

У свою чергу координатор проектів ГО "Серця кіборгів" Ірина Деревецька розповіла, що придбати календар може кожен охочий, його вартість становить 500 грн.

А.Свирид також повідомив про плани відкрити в Полтавській області оздоровчий табір для дітей, проектна документація якого становить 10 тис. євро.

"Ми мріємо реалізувати проект оздоровчого табору, центру, і для нього вже в Полтавській області виділено землю - 13 га", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Персонал окупованої ЗАЕС збережено, він готовий приступити до роботи на станції в будь-який момент – СЕО

Умова відповідності будматеріалів 305 Регламенту ЄС має бути обов’язковою для проєктів відновлення - експерт

Інтеграція євростандартів у будсфері є важливим критерієм залучення інвестицій у відбудову – "Укрцемент"

Борг держави перед Autostrada за виконані у 2022-2024 рр. роботи становить понад 3 млрд грн

Рада бізнес-омбудсмена розробила рекомендації для усунення бар’єрів у відновленні критичної інфраструктури

Бездіяльність влади призвела до критичної ситуації з мобілізацією - експерти

В України є потенціал до мобілізації від 300 до 800 тисяч добровольців – дослідження

Медмережа "Добробут" планує розширити роботу за ПМГ, очікує на контрактування з НСЗУ

Приватні клініки готові до роботи у ПМГ, але пропонують перегляд підходів до формування її пакетів для зниження собівартості медпослуг

МОЗ продовжує перешкоджати входженню приватних клінік в ПМГ та створює дискримінаційні умови для них - учасники ринку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА