Інтерфакс-Україна
17:35 12.07.2018

"БПП" просить ВР підтримати ініціативу про відкликання свого кандидата зі списку до ЦВК, у "Народному фронті" чекають на прізвище

1 хв читати
"БПП" просить ВР підтримати ініціативу про відкликання свого кандидата зі списку до ЦВК, у "Народному фронті" чекають на прізвище

Фракція "Блок Петра Порошенка" знову заявляє про готовність відкликати одного свого представника зі списку кандидатів у члени Центральної виборчої комісії, просить фракції та групи Верховної Ради підтримати її пропозицію.

"Сьогодні вранці ми публічно озвучили нашу позицію про те, що ми готові відкликати одного з представників нашої фракції і таким чином збалансувати склад тих кандидатів, за яких голосуватимуть у залі. Просимо зараз представників інших фракцій підтримати нашу позицію і вирішити це питання вже сьогодні", - заявив голова фракції "БПП" Артур Герасимов із трибуни парламенту на пленарному засіданні в четвер.

У свою чергу голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак заявив, що вони хочуть почути, кого саме готові відкликати колеги з "БПП".

"Потім прозоро і публічно обговорити питання щодо повного голосування стосовно всіх кандидатів, які запропоновані президентом України", - додав він.

Після цього спікер парламенту Андрій Парубій оголосив перерву в засіданні Верховної Ради за заявою фракції "БПП" і групи "Воля народу".

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА