12:17 05.02.2018

БПП закликає депутатів розблокувати проходження президентського законопроекту про Вищий антикорупційний суд

1 хв читати
БПП закликає депутатів розблокувати проходження президентського законопроекту про Вищий антикорупційний суд

У парламентській фракції "Блок Петра Порошенка" (БПП) закликають членів парламенту зустрітися з авторським колективом президентського законопроекту №7440 про Вищий антикорупційний суд і розблокувати його проходження у Верховній Раді, включивши до порядку денного.

"Закликають всі фракції вже у вівторок розблокувати роботу профільного комітету з цього питання", - сказав глава фракції Артур Герасимов на засіданні погоджувальної ради парламенту в понеділок у Києві.

"Також закликаю представників усіх фракцій зустрітися з командою розробників законопроекту, щоб отримати вичерпні відповіді на всі питання щодо нього", - додав політик.

Як повідомлялося, голова Верховної Ради Андрій Парубій поінформував, що в перший пленарний день нової сесії запропонує народним депутатам внести до порядку денного сесії законопроекти про антикорупційний суд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА