12:09 15.11.2016

Для дострокових виборів до Ради передумов немає, а найближчі вибори – чергові президентські, переконані в БПП

1 хв читати
Для дострокових виборів до Ради передумов немає, а найближчі вибори – чергові президентські, переконані в БПП

У парламентській фракції "Блок Петра Порошенка" вважають, що передумов для дострокових виборів до Верховної Ради України раніше осені наступного року немає, і переконані, що наступними будуть чергові президентські вибори в 2019 р.

"Якщо хочете, мій прогноз: наступні вибори - чергові президентські", - сказав заступник голови фракції БПП у Верховній Раді Сергій Березенко в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

На його думку, дострокових виборів парламенту раніше осені наступного року не буде, оскільки для цього немає передумов.

"Осінь 2017 – це фактично початок 2018 року, а президентські вибори мають відбутися в березні 2019 року. Дострокові парламентські, цієї осені – я розумію. У крайньому разі – навесні, щоб був зазор у 1,5-2 роки до президентської кампанії для формування влади, яка допоможе виграти президентські вибори тій чи іншій політичній силі", - сказав С. Березенко.

При цьому політик додав: "Але загалом, розхитування ситуації в воюючою країні, це безвідповідально до України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради

Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної

Загальна підтримка конфіскації заморожених активів РФ в ЄС поки відсутня – Каллас

ЄС запропонував Україні свою угоду щодо критичних мінералів

На майбутніх переговорах з РФ планується обговорити умови Москви для завершення війни в Україні – Рубіо

Президент Фінляндії закликав Європу сформувати спільний план для переговорів з РФ

РФ вважає себе імперією, а не федерацією, а для імперії їм необхідна Україна - Буданов

Лондон запровадив санкції проти компаній із Центральної Азії, Туреччини, Індії та КНР за постачання продукції подвійного призначення - заява

Каллас: міністри дали «зелене світло» новій ініціативі військової допомоги Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА