Інтерфакс-Україна
14:41 18.08.2016

"Наш край" запускає перший онлайн-рейтинг ЖЕКів та ОСББ столиці

2 хв читати
"Наш край" запускає перший онлайн-рейтинг ЖЕКів та ОСББ столиці

Партія "Наш край" запускає першу в Україні соціальну мережу для жителів багатоквартирних будинків Києва Facejek з опцією складання онлайн-рейтингу обслуговуючих ЖЕКів і організацій співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

"Чому Facejek? Тому, що ми хочемо показати справжнє обличчя кожного ЖЕКу, а також ОСББ і керівних компаній будинку. Унікальність у тому, що сайт зроблений у вигляді соціальної мережі, й аналогів йому не існує", - повідомив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак під час прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

За його словами, інтернет-ресурс надасть інформацію про всі багатоквартирні будинки Києва, також авторизовані відвідувачі зможуть поставити оцінку дому й порівняти чинні тарифи на обслуговування з іншими будинками.

Крім того, на сайті Facejek можна буде додавати інформацію, коментарі, фото, а також оцінювати роботу ЖЕКів, ОСББ тощо, що дасть змогу скласти рейтинг всіх будинків Києва, а також обслуговуючих організацій.

"Створені ОСББ не можуть знайти керівну компанію, оскільки ніде отримати об'єктивну інформацію про наявні на ринку компанії. Наш ресурс уперше надасть можливість порівняти компанії та вибрати кращу. А згодом ми плануємо зробити "чорний список" несумлінних компаній", - сказав О.Мазурчак.

На його думку, найважливішим у створенні сайту Facejek є наявність майданчика для комунікації між жителями кожного будинку.

"Сьогодні в будинках зі 100-200 квартирами люди не спілкуються й не знають своїх сусідів, тому навіть не можуть зібратися на збори щодо ОСББ. Вони є пасивними і не розуміють, що це їхня справа, їхній будинок. Тому портал дасть їм можливість спілкуватися, створювати в рамках свого будинку групу та обмінюватися коментарями ", - пояснив О.Мазурчак.

Він також повідомив про намір партії "Наш край" розіслати всім ЖЕКам столиці пропозицію використовувати Facejek для демонстрування результатів своєї роботи і комунікації з жителями обслуговуваних будинків

"Це можливість для ЖЕКів використовувати наш ресурс для того, щоб продемонструвати свою відкритість. Тобто ми отримаємо можливість спілкуватися не тільки між собою, а й з керівними компаніями або ЖЕКами. Також запропонуємо їм щомісяця розміщувати на сайті звіт про виконану роботу", - зазначив О.Мазурчак.

За його словами, на сайті вже представлено рейтинг будинків, складений на основі проведених партією "Наш край" опитувань жителів чотирьох районів Києва.

Нині Facejek працює в бета-версії, повноцінна версія сайту запрацює в понеділок (22 серпня - ІФ).

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА