Інтерфакс-Україна
10:02 23.06.2016

Ложкін у Гарварді запропонував стажування випускникам провідних вишів США в Україні

1 хв читати
Ложкін у Гарварді запропонував стажування випускникам провідних вишів США в Україні

Голова Адміністрації президента України Борис Ложкін під час відвідування Гарвардського університету (США) обговорив питання стажування випускників провідних американських вишів в Україні.

"У Harvard University провів чудову зустріч з поважним маршалом університету Джекі О'Ніл (Jackie O'Neill). Вона назвала Гарвард кока-колою вищої освіти в США. (...) Ми обговорили підтримку програм, що були ініційовані Петром Порошенком, щоб залучити більше випускників провідних університетів США для практики та стажування в Україні", - написав він на сторінці у Facebook.

Крім того, за словами Б.Ложкіна, необхідно просувати майбутні програми Державної школи JFK і програми державного управління для студентів з України.

"Обидві ініціативи мають генерувати лідерів громадського сектора в Україні, зміцнити нашу систему держслужби. Нам потрібні українські Вашингтони, і Гарвард, безумовно, є одним з місць, що нам у цьому допоможе", - переконаний голова АП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА