Інтерфакс-Україна
15:22 12.05.2014

Буркгальтер: Склад учасників загальнонаціонального діалогу має вирішуватися в Україні

1 хв читати

Президент Швейцарії, що головує в ОБСЄ, Дідьє Буркгальтер упевнений, що склад учасників загальнонаціонального діалогу в Україні, який має розпочатися якнайшвидше в Києві, має визначатися в Україні.

"Ми зараз обговорюємо різну модальність круглого столу. Дуже важливо, щоб він розпочався якнайшвидше, якщо це можливо, цього тижня в Києві. Питання, скільки людей у цьому братимуть участь, ще обговорюється. І відповідь на це питання має дати Україна", - заявив він у Брюсселі в понеділок після засідання Ради ЄС з питань закордонних справ, на якому він доповідав про дії ОБСЄ щодо врегулювання кризи в Україні.

У зв'язку з цим головуючий в ОБСЄ наголосив, що міжнародне співтовариство може допомогти Україні, але "Україна сама вирішуватиме стосовно свого національного діалогу".

"Це їхній національних діалог, а не національний діалог когось іншого", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Політики, політологи та аналітики чекають на кроки від РФ після українсько-американських перемовин у Джидді

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА