14:08 11.06.2018

У Києві восени у рамках Cooperation Project 2 відбудеться круглий стіл із питань боротьби з шахрайством

1 хв читати

Круглий стіл із вивчення проблем боротьби з шахрайством відбудеться наприкінці вересня в Києві у рамках фінансованого Європейською Комісією проекту Cooperation Project 2.

"Одним із наступних заходів у рамках проекту Cooperation Project 2 стане проведення в Києві 27 вересня поточного року круглого столу з вивчення проблем боротьби з шахрайством. Підсумки проекту буде підбито в Брюсселі наприкінці жовтня 2018 року", - повідомив департамент міжнародної співпраці та європейської інтеграції МВС України за підсумками участі української делегації в конференції з нагоди початку Cooperation Project 2.

У рамках роботи нинішньої конференції за участю делегатів із 27 країн Європи було досягнуто домовленості щодо розвитку партнерських відносин із фінансовою гвардією та італійським комітетом із боротьби з шахрайством при Раді міністрів Італії.

Cooperation Project 2 - фінансована Єврокомісією ініціатива італійського комітету з боротьби з шахрайством та Головного командування фінансової гвардії Італії. Основні завдання проекту - аналіз проблематики, пов'язаної з шахрайством із коштами ЄС, національної та транснаціональної злочинної діяльністі на шкоду європейському бюджету, зміцнення співробітництва між органами ЄС і третіми країнами, вдосконалення правових аспектів, методів проведення розслідувань, обмін досвідом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА