Інтерфакс-Україна
09:55 02.12.2013

Єврокомісар Фюле закликає до негайного діалогу для мирного виходу із ситуації в Києві

1 хв читати
Єврокомісар Фюле закликає до негайного діалогу для мирного виходу із ситуації в Києві

Європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле закликає українців до негайного діалогу для пошуку мирного вирішення виниклої ситуації.

"Розбіжності мають бути вирішені терміново. Закликаю до негайного діалогу", - звернувся до українців Ш.Фюле на свій сторінці у "Твіттері".

У свою чергу міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт на своїй сторінці у "Твіттері" пише, що "ми (ЄС - ІФ) ніколи не повинні забувати, що Україна - велика й різноманітна країна, але прапор (України - ІФ) майорить скрізь".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА