Інтерфакс-Україна
11:20 13.11.2013

Рибак закрив позачергове засідання ВР у зв'язку з неготовністю питань до розгляду

1 хв читати
Рибак закрив позачергове засідання ВР у зв'язку з неготовністю питань до розгляду

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак закрив позачергове пленарне засідання парламенту.

Спікер зазначив, що наступне засідання, чергове, відбудеться 19 листопада.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", В.Рибак закрив засідання у зв'язку з відсутністю питань для розгляду в сесійній залі.

Він зазначив, що з трьох питань, які були заявлені для розгляду в середу, два не можуть бути розглянуті, оскільки комітети не підготували їх у зв'язку з великою кількістю поправок (йдеться про законопроекти про прокуратуру та про вибори народних депутатів).

Законопроект про лікування ув'язнених за кордоном не підготовлено робочою групою, тому також не може бути розглянутий.

В.Рибак нагадав, що профільний комітет відправив на доопрацювання всі законопроекти з цього питання. Він доручив робочій групі формувати узгоджений документ, проте робоча група так і не зробила цього.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА