17:45 07.12.2018

У Харківській області перевищено граничний рівень захворюваності на грип та ГРВІ

1 хв читати
У Харківській області перевищено граничний рівень захворюваності на грип та ГРВІ

Із жовтня у Харківській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) захворіли понад 75 тисяч осіб, повідомив начальник управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Богдан Федак.

"Наразі показник захворюваності населення області на 100 тисяч становить 549,05 за порогового рівня 501,7. Тобто захворюваність на 9,4 вище порогового рівня. Для порівняння: за аналогічний період минулого року на грип та ГРВІ в області захворіли 71 тисяча 217 осіб", - наводить слова Б.Федака прес-служба обладміністрації.

Нині рівень захворюваності перевищив пороговий у 10 районах і двох містах обласного значення.

Поточного епідемічного сезону було госпіталізовано 1 тис. 930 осіб, з яких 1 тис. 330 - діти. За аналогічний період минулого року було госпіталізовано 1 тис. 495 осіб (1 тис. 26 дітей).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив постанову щодо вдосконалення системи донорської крові

Кабмін розподілив 3,3 млрд грн на проєкти відбудови та розвитку у сфері медицини

"Лікарі без кордонів" фіксують на прифронтових територіях обмежений доступ до медпослуг та брак медперсоналу

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ розпочали діяльність на Чернігівщині

Фармкомпанія "Дарниця" стала членом асоціації "Виробники ліків України"

AbbVie вийде на ринок препаратів від ожиріння через угоду з Gubra на $2,2 млрд

Уряд запровадив верифікацію перебування лікарів "первинки" за кордоном

Лідери фармринку України заявили про обшуки напередодні анонсованого ними зниження цін на ліки

МВС вивчає пропозицію аптек прибрати вимогу окремого приміщення для зберігання наркотичних препаратів – Радуцький

Президент підписав закон, спрямований на забезпечення доступності ліків для населення — основні положення

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА