18:47 21.06.2024

Росіяни обстріляли Херсон, поранені двоє людей - голова МВА

1 хв читати

Унаслідок російських обстрілів населених пунктів Антонівського старостинського округу Херсонської міської територіальної громади були поранені двоє людей, повідомив голова Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

"У 25-річної жінки контузія, вибухова та закрита черепно-мозкова травми. Чоловік 52 років отримав уламкові поранення", - написав Мрочко в телеграм-каналі.

Він уточнив, що в момент ворожої атаки постраждалі перебували в будинку. Їм надано медичну допомогу. Від госпіталізації вони відмовились.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 225 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 97 ворожих атак - Генштаб

Дуда шкодує, що американська допомога Україні призупинена

Трамп планує оголосити про підписання угоди щодо корисних копалин з Україною під час виступу у Конгресі

Підрозділи Сил оборони успішно уразили полігон окупантів на херсонському напрямку, ліквідовано близько 30 військових

Уряд Канади офіційно оголосив про введення 25% тарифів на американські товари, Трамп загрожує збільшити відповідний тариф вдвоє

Зеленський про рішення Єврокомісії щодо захисту Європи: Для нас це передусім додаткова ППО

Україна закликає міжнародних партнерів до конкретних дій, які мають стати чіткою відповіддю на ядерний шантаж Росії – МЗС

Зеленський доручив міністру оборони і керівникам розвідки отримати офіційну інформацію щодо допомоги від США

В Силах оборони створено систему аналізу бойового досвіду - Міноборони

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА