Інтерфакс-Україна
14:17 27.04.2024

Пожежа виникла на інфраструктурному об'єкті в Дніпровському районі після удару ворога - голова ОВА Лисак

1 хв читати
Пожежа виникла на інфраструктурному об'єкті в Дніпровському районі після удару ворога - голова ОВА Лисак

Після атаки ворога вдень у суботу виникла пожежа на інфраструктурному об'єкті в Дніпровському районі, повідомив начальник Дніпропетровський ОВА Сергій Лисак.

"Ворог ударив по інфраструктурному об'єкту в Дніпровському районі. Там сталася пожежа", - написав Лисак у телеграм-каналі.

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: На покровському напрямку російські загарбники здійснили 21 атаку, 20 вже відбито

Російські війська накопичують сили на прикордонні з Сумською областю та готуються до більш активних дій - ЦПД

Ексзаступник начальника УДО Чучковський арештований з правом застави, від нього вимагають показів на Порошенка - адвокат

Енергетики повертають світло в оселі на Дніпропетровщині і Одещині після атак

Генштаб ЗСУ: На курському напрямку від початку доби відбулось 11 боїв, три з яких тривають

Рішення німецьких парламентарів збільшити оборонні витрати свідчать про усвідомлення ЄС своєї геополітичної ролі - Климпуш-Цинцадзе

Російські війська обстріляли Нікополь, загинула жінка, постраждала дівчинка

Зеленський закликав залучати зв’язки по всьому світу, щоб примусити РФ до кроків заради миру

Зеленський закликав посилювати санкції проти РФ, щоб змусити її зробити перші кроки до припинення війни

Зеленський: Партнери погоджуються, що Україну й Європу можна посилити за 3 роки

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА