Інтерфакс-Україна
15:57 09.06.2023

У Київській області всі розважальні заходи мають закінчуватися не пізніше 21:00 - голова ОВА

1 хв читати
У Київській області всі розважальні заходи мають закінчуватися не пізніше 21:00 - голова ОВА

На засіданні оперативного штабу Київської обласної військової адміністрації було ухвалено рішення про тимчасові обмеження. Відтак, у Київській області всі розважальні заходи мають закінчувати свою роботу не пізніше 21:00, повідомляє пресслужба Київської ОВА в телеграм-каналі.

"Комендантська година продовжує діяти з 00:00 до 5:00. Тому в цей період усі розважальні заклади без винятку мають припиняти свою роботу. За порушення комендантської години згідно із законом передбачено відповідальність. Обмеження не були скасовані і триватимуть до завершення дії правового режиму воєнного стану", - наголосив голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Він зазначив, що перевірки дотримання норм у регіоні відбуватимуться регулярно із залученням працівників поліції.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Навчання в ЄС пройшли вже 73 тис. українських військових

Активи РФ мають залишатися знерухомленими до завершення війни і компенсації всіх збитків – рішення Ради асоціації Україна-ЄС

Активи "Білоруськалію" стягнуто в дохід держави за позовом Мін'юсту

РФ повністю знищила частину складів виробника побутових товарів "Біосфери" в Дніпрі, є загиблий та поранені співробітники – СЕО

Виробник озброєння KNDS потроїв виробництво гаубиць CAESAr

США отримали пропозиції стосовно мит від понад 15 країн

Угорська влада назвала однією з версій спалаху ящуру "застосування біологічної зброї"

У Дніпрі один загиблий і п'ятеро поранених, у Нікополі 13 постраждалих внаслідок ударів РФ

UNBROKEN планує завершити реконструкцію реабілітаційного центру в Брюховичах у листопаді

Україна до 2030 р. планує повернути до продуктивного використання 80% замінованих земель - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА