19:11 15.11.2022

Унаслідок ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі у вівторок постраждали близько 15 об'єктів - К. Тимошенко

1 хв читати
Унаслідок ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі у вівторок постраждали близько 15 об'єктів - К. Тимошенко

У вівторок по Україні було випущено понад 90 ракет, понад 70 було збито силами ППО, сказав в ефірі телемарафону у вівторок заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Близько 15 об'єктів постраждали у різних областях. Через це у нас наразі є відключення у таких областях: Києві, Вінницькій, Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях. Загалом наразі відключено понад 7 млн абонентів", - сказав він.

"Наші енергетики разом із ДСНС роблять все, щоб якнайшвидше підключити енергопостачання там, де ми можемо це зробити. За декілька годин буде оновлена інформація про те, у які терміни відновлюватиметься енергопостачання", - сказав Тимошенко.

За його словами, у Києві внаслідок влучання ракети є одна загибла. "У Криворізькому районі на чотирьох шахтах під землею застрягли близько 500 шахтарів. Наразі наші рятувальники піднімають їх, гадаю, протягом декількох годин усі вони будуть підняті на землю", - сказав він

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух

Речниця Держдепу США про зустріч у Джидді: Ми дуже оптимістично налаштовані

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА