Інтерфакс-Україна
19:09 09.05.2022

Ми вже близькі до вирішення проблеми із забороною імпорту російської нафти – президент Європейської ради Мішель

1 хв читати
Ми вже близькі до вирішення проблеми із забороною імпорту російської нафти – президент Європейської ради Мішель

Президент Європейської ради Шарль Мішель заявляє, що Європейський Союз уже близький до вирішення проблеми із забороною імпорту російської нафти.

"Ми працюємо над звільненням країн Європейського Союзу від тиску Росії з боку постачання енергетичних носіїв. Ми вже обговорюємо, ми вже близькі до вирішення проблеми із забороною імпорту російської нафти", - зазначив він на спільному брифінгу з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем у понеділок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

Генштаб ЗСУ: Уражено "Невинномиський Азот", що виробляє базові компоненти для вибухових речовин

Слухання про викрадення Росією дітей відбулося в Конгресі США, головував сенатор Грем

Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА