Інтерфакс-Україна
10:19 14.03.2022

До відома: про брифінг міністра закордонних справ України о 13:30

1 хв читати

У понеділок, 14 березня, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба проведе онлайн-брифінг щодо протидії збройній агресії Росії проти України.

Початок брифінгу о 13:30. Акредитація для ЗМІ, зацікавлених у висвітленні події, доступна за посиланням: https://forms.gle/pzGqe69gcaW71S3aA та відкрита до 12:30 14 березня.

Пряма трансляція заходу відбуватиметься на сторінці МЗС у Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMFA

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА