Інтерфакс-Україна
19:39 21.01.2021

У Харкові викрали людину, введено план "Перехоплення"

1 хв читати
У Харкові викрали людину, введено план "Перехоплення"

У Харкові в четвер вдень на парковці біля торгового центру "Французький бульвар" троє невідомих силою затягли в автомобіль Mercedes чоловіка, який чинив опір.

Як повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області, повідомлення про це надійшло до чергової частини близько 15:00.

"За розпорядженням начальника ГУНП у Харківській області введено план "Перехоплення". Особи потерпілого і зловмисників встановлюються", - йдеться в повідомленні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У результаті міжнародної операції ліквідовано масштабну російську кіберзлочинну мережу - ЗМІ

Мерц підтримав санкції ЄС щодо "Північного потоку", аби заблокувати можливе відновлення газопостачання з РФ — ЗМІ

Мер столиці Віталій Кличко: падіння уламків на торговий центр і житловий будинок в Оболонському районі

Кількість постраждалих у Києві зросла до восьми, двох госпіталізовано - мер

У Солом’янському районі Києва четверо постраждалих – КМВА

У Солом’янському районі Києва уламки БпЛА попередньо влучили у верхній поверх житлового будинку, палає квартира – Кличко

У Дніпровському районі Києва постраждали двоє людей – Кличко

У Києві уламок ракети впав в Оболонському районі, у Святошинському – пожежі за двома адресами– КМВА

У Києві зафіксовано падіння уламків у двох районах, у Святошинському викликано медиків – влада

Київ зазнає комбінованої ворожої атаки, працює ППО – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА