Інтерфакс-Україна
20:21 14.12.2020

Кадрових питань у вівторок у ВР не розглядатимуть

1 хв читати
Кадрових питань у вівторок у ВР не розглядатимуть

Верховна Рада не розглядатиме кадрових питань під час пленарного засідання 15 грудня, повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев

"Кадрових питань ми завтра у Верховній Раді не розглядатимемо. Я думаю, що перш ніж ухвалювати рішення щодо будь-яких кадрових питань, нам потрібно провести ще одне засідання фракції", - сказав Гетманцев журналістам після засідання фракції "Слуга народу" в понеділок.

Парламентарій уточнив, що під час засідання фракції в понеділок до присутнього на ньому прем'єр-міністра Дениса Шмигаля були запитання щодо кадрових змін в уряді, але "він не був готовий говорити про персоналії".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА