Інтерфакс-Україна
14:40 09.05.2011

Свободівці у Львові розхитували автобуси з ветеранами, представниками партій "Русское единство" та "Родіна"

1 хв читати
Свободівці у Львові розхитували автобуси з ветеранами, представниками партій "Русское единство" та "Родіна"

Представники ВО "Свобода" намагалися перешкодити проїзду до Пагорба Слави у Львові шістьох автобусів із ветеранами Великої Вітчизняної війни, а також представниками партії "Русское единство", "Родіна" та жителями інших південно-східних областей України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", коли колона з автобусами з'явилася біля Пагорба Слави, близько сотні людей перекрили вулицю і з криками "Комуняку - на гілляку" не давали проїхати автобусам.

Проти них виступили співробітники міліції в касках і з палицями. Вони відтіснили пікетувальників на узбіччя так, щоб два автобуси змогли проїхати, але тоді представники "Свободи" оточили два наступні автобуси з людьми й почали їх розхитувати. Проте співробітникам міліції вдалося відтіснити їх на узбіччя, й усі автобуси проїхали.

Нині вулицю перекрито. Свободівців відтіснили з одного боку на узбіччя, з іншого боку - далі по вулиці, на дорогу кинули кілька димових шашок, деякі міліціонери під час відтиснення людей застосовували кийки. При цьому в міліціонерів летять пластикові пляшки.

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у половому будинку в Запоріжжі зросла до шести осіб - ОВА

Гетманцев выступает за увольнение директора ГУ "НВМК" Пронюткина

Гетманцев виступає за звільнення директора ДУ "НВМК" Пронюткіна

Зеленський: наступні тристоронні зустрічі щодо досягнення миру в Україні призначено на 4 та 5 лютого в Абу-Дабі

РФ вдарила по пологовому будинку Запоріжжя, попередньо, вже двоє постраждалих

1-й корпус НГУ "Азов" заявив про незгоду із судовим рішенням, яке визнає незаконною передачу земель для НВМК

У Вінниці невідомий влаштував стрілянину по групі оповіщення ТЦК та СП

Росіяни масовано вдарили по Сумщині - ДСНС

В Одеській області повернули світло 300 тис. родин, без світла ще 33,1 тис. – ДТЕК

Маск про несанкціоноване використання Starlink на російських ударних БпЛА: Схоже, заходи, яких ми вжили дали результат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА