Інтерфакс-Україна
18:55 23.06.2020

Зеленський взяв під особистий контроль питання оперативної закупівлі квартир постраждалим від вибуху на Позняках - прес-служба

1 хв читати
Зеленський взяв під особистий контроль питання оперативної закупівлі квартир постраждалим від вибуху на Позняках - прес-служба

 Президент України Володимир Зеленський тримає на особистому контролі питання закупівлі квартир киянам, чиє житло було зруйноване унаслідок вибуху та обвалення будинку у Києві на Позняках.

"Глава держави моніторить ситуацію щодо будинку у Києві, де стався вибух і загинуло п'ятеро людей. Він тримає на особистому контролі питання швидкої закупівлі квартир для всіх, хто постраждав унаслідок цієї надзвичайної ситуації", - повідомила прес-служба глави держави у вівторок.

Як повідомлялося, 21 червня о 10:00 у Дарницькому районі на вул. Соломії Крушельницької, 1/5, у десятиповерховому житловому будинку стався вибух попередньо газоповітряної суміші без подальшого горіння.

Унаслідок вибуху п'ятеро людей загинули, п'ятеро дістали травм. Сталося руйнування п'ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів.

За інформацією МВС, пошкоджено 40 квартир одного під'їзду, де зареєстровано 125 громадян. Зруйновано 16 квартир із 9-го до 4-го поверху.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк відкрив перший бізнес-хаб у Києві

З Данії екстрадовано житомирянина – співорганізатора незаконного грального бізнесу

Сирський наголосив на важливості адаптації військовослужбовців на початку БЗВП для протидії СЗЧ

На Львівщині група осіб напала на учасників ансамблю "Гуцулія", які поверталися з туру за кордоном

Кількість травмованих в Чернігові після обстрілу зросла до трьох, є постраждала в Семенівці – ОВА

СБУ затримала ворожу інформаторку, яка шпигувала за колонами ЗСУ на Миколаївщині

Сім лідерів країн ЄС у листі до фон дер Ляєн та Кошти заявили про підтримку репараційного кредиту Україні з ухваленням рішення у грудні

Ворог 29 разів обстріляв населені пункти Донеччини за минулу добу, з лінії фронту евакуйовано 90 людей, у тому числі 12 дітей

Париж виступає проти використання заморожених у французьких банках активів РФ - ЗМІ

Україну атакували 149 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання 16 ударних БпЛА на 11 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА