Інтерфакс-Україна
18:52 02.01.2018

НЗФ обстріляли позиції ЗСУ на донецькому напрямку з піхотного озброєння і мінометів

1 хв читати
НЗФ обстріляли позиції ЗСУ на донецькому напрямку з піхотного озброєння і мінометів

На лінії розмежування сторін на Донбасі знову не спостерігалося повного припинення вогню, оскільки бойовики продовжують порушувати перемир'я, застосовуючи, крім піхотного озброєння, міномети, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Протягом сьогоднішнього дня загарбники вчинили два прицільних обстріли опорних пунктів сил АТО", - йдеться у зведенні за станом на 18.00 второніка, опублікованій на сторінці прес-центру в соцмережі "Фейсбук".

Так, на донецькому напрямку противник вів вогонь по позиціях Збройних сил України з 82-мм мінометів, гранатометів і стрілецької зброї біля Верхньоторецького. А на околиці Авдіївки бойовики обстріляли оборонні укріплення ЗСУ з великокаліберних кулеметів. Українські воїни вогонь у відповідь не відкривали.

"На інших ділянках нашої оборони порушень перемир'я не зафіксовано", - додали в штабі АТО.

ОСТАННЄ

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

До України надійшли перші 78 з понад 300 промислових котлів від Італії - ЗМІ

Глава БЕБ оголосив про старт атестації працівників

Сформовано склад Ради директорів Українського фонду культурної спадщини, наступний крок – обрання виконавчого директора - Бережна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА