Інтерфакс-Україна
06:57 20.12.2017

За минулу добу в зоні АТО загинуло двоє військовослужбовців, шестеро отримали поранення

1 хв читати
За минулу добу в зоні АТО загинуло двоє військовослужбовців, шестеро отримали поранення

Незаконні збройні формування за минулу добу 32 рази порушили режим тиші в зоні проведення антитерористичної операції, внаслідок обстрілу двоє українських військових загинули, п'ятеро отримали легкі поранення і один отримав бойову травму, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Загалом, за минулу добу, російсько-терористичні війська 32 рази порушили режим тиші. У більш ніж половині випадків українські військовослужбовці придушували вогневу активність окупантів. В результаті бойових дій не обійшлося без втрат з нашого боку. Поранення отримали п'ятеро військовослужбовців, ще один отримав бойову травму і, на жаль, Україна втратила двох захисників", - йдеться у зведенні на сторінці штабу в Фейсбук в середу вранці.

За інформацією штабу, ситуація в районі проведення АТО у вечірній час стабілізувалася, проте залишалася неспокійною. Бойовики на різних ділянках лінії зіткнення продовжували застосовувати заборонені міномети.

На Луганському напрямку, в темний час доби, незаконні збройні формування зі 120-мм мінометів вели вогонь по оборонним укріпленнях сил АТО на підступах до Травневого, а зі стрілецької зброї обстріляли Станицю Луганську.

На Донецькому напрямку, з мінометів 82-го калібру і гранатометів бойовики вели вогонь по позиціях ЗСУ в районі Новотроїцького, Лебединського та шахти Бутівка. З озброєння БМП і кулеметів обстріляли околиці Гнутового, а з легкого піхотного озброєння - Верхньоторецьке і Старогнатівку.

ОСТАННЄ

Джонсон заявив про 15 млрд фунтів стерлінгів заморожених росактивів у Британії

У Миколаєві через відключення е/е на маршрути вийдуть 37 тролейбусів з автономним ходом

Під ворожим обстрілом опинилися 19 населених пунктів Запорізької області, десять постраждалих

20 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У двох районах Миколаєва зникло світло після атаки РФ

Командир 125-ї бригади Третього армійського корпусу відправив офіцерів на Куп’янський напрямок

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА