Інтерфакс-Україна
20:35 07.09.2017

Від урагану "Ірма" вже постраждали 1,2 млн осіб, загальна кількість потерпілих може досягти 26 млн

1 хв читати
Від урагану "Ірма" вже постраждали 1,2 млн осіб, загальна кількість потерпілих може досягти 26 млн

Не менше 1,2 млн людей опинилися зачепленими ураганом "Ірма", всього ж в тій чи іншій мірі від нього можуть постраждати до 26 млн осіб, повідомив у четвер Червоний Хрест.

"Наші найгірші побоювання стосуються острова Барбуда і інших районів, розорених ураганом", - сказав журналістам директор відділу Атлантики Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця Вальтер Котте.

"Ураган вже торкнувся приблизно 1,2 млн осіб, але він продовжує становити серйозну загрозу для мільйонів інших. У Домініканській республіці, Гаїті та на Кубі приблизно 26 млн осіб можуть піддатися ударам руйнівних вітрів і зливових дощів", ​​- зазначив він.

За попередніми даними Червоного Хреста, щонайменше 10 людей вважаються загиблими.

Червоний Хрест вже оголосив про виділення 600 тис. швейцарських франків (525 тис. євро) в якості першорядних заходів допомоги найбільш постраждалим регіонам Карибського басейну.

Раніше про заходи допомоги повідомили уряди Франції і Великобританії.

ОСТАННЄ

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА