Інтерфакс-Україна
14:15 17.07.2017

Міненерговугілля залишило за собою одноголосне право на відбір незалежних директорів підконтрольних йому підприємств

2 хв читати
Міненерговугілля залишило за собою одноголосне право на відбір незалежних директорів підконтрольних йому підприємств

Усі десять членів комісії з конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежних членів наглядової ради держпідприємств і компаній, підконтрольних Міністерству енергетики і вугільної промисловості, які мають право голосувати, є представниками міністерства.

Згідно з наказом Міненерговугілля №464 від 6 липня 2017 року, ще дев'ять із 19 осіб, які увійшли до комісії, мають лише право дорадчого голосу, є представниками і фахівцями міжнародних фінансових організацій (ЄБРР, Світового банку) та Європейського Союзу, посольства США і Секретаріату Енергетичного співтовариства.

Головою комісії є заступник міністра Галина Карп, членами з правом голосу - Валентина Кальніченко (директор департаменту корпоративних та майнових відносин), Марина Миронова (заступник начальника відділу реформування власності та оргструктур), Тетяна Максимець (директор департаменту правового забезпечення), Ольга Буславець (директор департаменту електроенергетичного комплексу), Григорій Плачков (директор департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу), Олександр Лісніченко (директор департаменту нафтогазового комплексу), Олександр Владиченко (директор департаменту вугільно-промислового комплексу), Ірина Ковальова (начальник управління з роботи з персоналом), Роман Гекалюк (завідувач сектору протидії та виявлення корупції).

Раніше заступник міністра енергетики і вугільної промисловості Ігор Прокопів повідомив, що початок конкурсного відбору з формування наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України" (МГУ) заплановано оголосити 17 липня. Далі за процедурою прийом документів - 45 днів, ще 30 днів - співбесіди з кандидатами й аналіз поданих документів. Загалом у четвертому кварталі заплановано завершити формування наглядової ради "МГУ".

За його словами, наглядова рада МГУ складатиметься з семи членів, із них четверо будуть незалежними, троє - представниками від держави. При цьому, на думку І.Прокопіва, частина з незалежних директорів повинна мати українське громадянство.

Міненерговугілля, зокрема, є 100% акціонером ПАТ "Магістральні газопроводи України" і ПрАТ "Укргідроенерго", в його управлінні перебувають держпідприємства НАЕК "Енергоатом" та НЕК "Укренерго".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переодягнутий у цивільне ворог намагався проникнути в український тил на гуляйпільському напрямку - прикордонники

Мерц: мир для України не може бути укладений без європейців та не зашкодити інтересам ЄС та НАТО

У Фастові внаслідок ворожого удару по залізничній інфраструктурі знищено 27 вагонів приміських поїздів - Мінрозвитку

Дощі з мокрим снігом очікуються в Україні у п'ятницю, в суботу вдарять морози

В Росії сталася пожежа на Дорогобужській ТЕЦ – Коваленко

Мерц: ми передали мирний план для України Трампу, переговори з американцями можуть бути вже цими вихідними

У PHU Lechmar заявили, що виконали основні зобов'язання в рамках контракту з Держприкордонслужбою

Гендиректор Театру Франка Нищук: У нас підприємство 600 чоловік, кожного місяця 2 млн дірка по зарплаті

САП та НАБУ викрили схему заволодіння 102 млн грн на закупівлі динамічного захисту для танків

Коштами "Зимової підтримки" та "Нацкешбеку" тепер можна оплатити продукти в торгмережах Fozzy Group та "Близенько"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА