Інтерфакс-Україна
10:37 08.06.2017

Робота Попаснянського водоканалу забезпечується генераторами, в Лисичанську відновлено водопостачання

1 хв читати
Робота Попаснянського водоканалу забезпечується генераторами, в Лисичанську відновлено водопостачання

Енергопостачання західної фільтрувальної станції КП "Попаснянський водоканал" в м.Лисичанську Луганської області відновлено, в місті відновлено водопостачання, повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

"Вночі дали електроенергію на насосну станцію в м.Лисичанськ, водопостачання відновлено. Водопостачання Попасної здійснюється через живлення генераторами", - повідомляється в мікроблозі відомства в соцмережі Twitter в четвер вранці.

Раніше, увечері в середу, в Міністерстві повідомили, що для постачання води населення підконтрольної частині Луганської області Попаснянський водоканал встановив дизельні генератори, які забезпечують роботу насосних станцій.

"Запасів пального на КП "Попаснянський водоканал" вистачить на чотири дні роботи дизельних генераторів", - повідомили в МінВОТ.

ОСТАННЄ

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА