14:23 10.05.2017

ДККБ "Луч" показує на IDEF-2017 у Туреччині новий переносний реактивний гранатомет

2 хв читати
ДККБ "Луч" показує на IDEF-2017 у Туреччині новий переносний реактивний гранатомет

ДККБ "Луч" (Київ), що входить до складу держконцерну "Укроборонпром", представило на 13-й міжнародній виставці оборонної промисловості 2017 р. новий переносний реактивний гранатомет дальністю стрільби від 70 м до 2 км.

Згідно з повідомленням компанії на сторінці в Facebook, нове озброєння призначене для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки (пускові установки, РЛС, авіа- і автотехніка на наземної стоянці), споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ), а також живої сили, що розміщена в укриттях, споруд з каменю, цегли або бетону.

За даними розробника, дальність стрільби переносного реактивного гранатомета становить від 70 м до 2 км, дальність прямого пострілу - до 600 м. Висока точність попадання за максимальної дальності стрільби забезпечує застосування в новій зброї сучасного оптико-електронного прицілу.

ДККБ "Луч" - один з провідних українських розробників озброєння широкого спектра, передусім авіаційного та протитанкового озброєння, з 2011 року за рішенням уряду входить до складу держконцерну "Укроборонпром"

За даними з відкритих джерел, серед розробок ДККБ "Луч" - ПТУР Falarick калібру 90, 105, 120, що відповідають стандартам НАТО, а також 120-мм ПТУР "Комбат" і "Стугна". Наприкінці 2015 року ДККБ "Луч" сертифікувало за стандартами НАТО керовану протитанкову ракету РК-2С калібру 130 мм, яка використовується в ПТРК "Бар'єр" і ПТРК "Скіф". З 2015 року ДККБ "Луч "також задіяне в роботах зі створення і модернізації зенітних ракетних систем і комплексів протиповітряної оборони (ППО), зокрема модернізації і доопрацюванні ЗРК "БукМ1" і ЗРК С-300П. Нині підприємство бере участь у програмі оновлення ракетного реактивного озброєння ЗСУ і є одним з учасників проекту "Вільха" з модернізації РСЗВ "Смерч" з новою 300-мм керованою ракетою.

Міжнародна виставка оборонної промисловості IDEF входить до десятки найбільших світових виставок зброї. За даними організаторів, в роботі IDEF-2017 беруть участь близько 300 оборонних підприємств з 50 країн.

Крім нового високоточного озброєння, Україна презентує на виставці перспективну бронетехніку, зокрема БТР-3Е1, ББМ "Дозор-Б", БМ "Оплот", ракетне, артилерійське і стрілецьке озброєння. Крім того, на українському стенді представлений натурний зразок нового українського ударного дистанційно керованого роботизованого комплексу "Фантом", оснащеного ПТРК "Бар'єр". Вперше презентована широкій міжнародній аудиторії в лютому на міжнародній оборонній виставці IDEX-2017 Абу-Дабі (ОАЕ), українська робототехніка викликала підвищений інтерес фахівців і журналістів.

ОСТАННЄ

Ворог за добу втратив майже 300 військових на покровському напрямку – Генштаб

Мелоні запропонувала застосувати до України 5 статтю НАТО без членства в Альянсі

Ворог вдарив дронами по Одесі, пошкоджена енергетика та горять будинки – Кіпер

ОНОВЛЕНО: У ЄС вітають готовність держав активізуватися для постачання військової допомоги України – текст, доданий до висновків саміту

ЄС готовий сприяти забезпеченню гарантій безпеки для України – доданий до висновків саміту текст

У ЄС вітають готовність держав активізуватися для постачання військової допомоги України – текст, доданий до висновків саміту

Зеленський і Рютте обговорили реальні кроки для наближення миру

Лідери ЄС про принципи мирних переговорів: ніяких переговорів про Україну без України, надійні гарантії безпеки та повага територіальної цілісності

У ЄС підтвердили принцип підтримки територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів – текст, доданий до висновків саміту ЄС

Зеленський про допомогу Норвегії: дуже вчасне й необхідне рішення

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА