Інтерфакс-Україна
10:36 23.09.2016

Суд не продовжив арешту "азовця" Краснова, він уже на волі

2 хв читати
Суд не продовжив арешту "азовця" Краснова, він уже на волі

Голова Цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслав Краснов, підозрюваний у тероризмі та державній зраді, в ніч на п'ятницю був випущений на свободу із СІЗО, оскільки суд не продовжив йому терміну тримання під вартою.

"Сьогодні о 00:00 його було випущено, оскільки закінчився термін його арешту. Бориспільський суд не продовжив терміну його тримання під вартою. Краснов вийшов на свободу", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" адвокат С.Краснова Леонід Сіваков.

Говорячи про стан здоров'я С.Краснова, адвокат сказав: "На мою думку, йому потрібне медичне обстеження".

Як повідомлялося, в ніч на 28 лютого 2016 року працівники СБУ затримали в Київській області С.Краснова та його дівчину, активістку Оксану Шелест. Пізніше голову "Азов-Крим" помістили під арешт на 72 години до СІЗО СБУ. Йому було пред'явлено обвинувачення в незаконному зберіганні зброї.

У СБУ заявили, що С.Краснов співпрацює з РФ із 2014 року і передав своєму куратору списки полку МВС України "Азов". Крім того, в СБУ заявили про знайдений в Київській області сховок зі зброєю, імовірно закладений С.Красновим.

Водночас захист активіста заявив, що працівники спецслужби побили С.Краснова. Під час одного із засідань суду з обрання йому запобіжного заходу активіста госпіталізували за рішенням лікарів, які констатували у нього гіпертонічний криз, струс мозку, закриту черепно-мозкову травму.

У ніч на 2 березня С.Краснова було звільнено з СІЗО, оскільки закінчився 72-годинний термін, протягом якого мало бути обрано запобіжний захід. Цього самого дня СБУ пред'явило С.Краснову підозру за новими статтями - ст. 258 (тероризм) і ст. 111 (держзрада) Кримінального кодексу України. 26 квітня Шевченківський районний суд Києва продовжив С.Краснову арешт до 24 червня, пізніше арешт подовжували кілька разів.

ОСТАННЄ

Двосторонню зустріч Зеленського й Трампа перенесли на три години раніше – Білий дім

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА