Інтерфакс-Україна
15:07 11.09.2015

"Нафтогаз" планує укласти "зимову" угоду з "Газпромом" у вересні - глава НАК

1 хв читати
"Нафтогаз" планує укласти "зимову" угоду з "Газпромом" у вересні - глава НАК

НАК "Нафтогаз України" планує до кінця вересня укласти угоду з "Газпромом" про умови купівлі газу на найближчий опалювальний сезон, повідомив глава правління НАК Андрій Коболєв на 12-му форумі YES в Києві в п'ятницю.

"Після останніх переговорів із "Газпромом" і Єврокомісією ми доволі оптимістичні, що зможемо отримати фінансування, заповнити підземні сховища газу і у нас буде комфортний рівень запасів, щоб пройти зиму", - сказав А.Коболєв.

Він уточнив, що нині в ПСГ України майже 15 млрд куб. м, і цього поки що недостатньо.

ОСТАННЄ

Бельгія передасть Україні 7 F-16 до кінця року і згодом планує передати усі – ЗМІ

Повідомлено про підозру депутату Ужгородської міськради, який не задекларував майно та грошові активи на 78 млн грн

Кабмін продовжив експериментальний проєкт "Центрів життєстійкості" до листопада 2027р

Сили оборони завдали повторного удару по Московському НПЗ – Зеленський

Окупанти просунулись під Гуляйполем на 2,45 кв. км – DeepState

Громади отримали чіткий механізм придбання житла для ВПО у сільській місцевості – Мінсоцполітики

Сирський затвердив заходи відновлення та розвитку сержантського корпусу ЗСУ

Гегсет: Ми повинні повернути НАТО до справжнього жорсткого військового альянсу

Три людини загинули, 12 травмовано внаслідок російських обстрілів на Сумщині за добу – поліція

Рютте про зустріч із Зеленським: Ми обговорили всі питання щодо підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА