Інтерфакс-Україна
15:58 27.10.2014

Київські медики спростовують інформацію про появу в Україні хворих на лихоманку Ебола

1 хв читати
Київські медики спростовують інформацію про появу в Україні хворих на лихоманку Ебола

Київські медики спростовують інформацію про появу в Україні хворих на лихоманку Ебола і просять не поширювати неперевіреної інформації, щоб уникнути паніки серед населення.

"Днями деякі ЗМІ поширили інформацію про прибуття в Україну групи іноземних студентів, серед яких начебто є особи, інфіковані вірусом Ебола. Департамент охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації (КМДА) та міська санітарно-епідеміологічна служба заявляють, що ця інформація не відповідає дійсності", - повідомляє прес-служба КМДА в понеділок.

У прес-службі розповіли, що 23 жовтня до аеропорту "Бориспіль" прибула група студентів із Сьєрра-Леоне, яка пройшла всі необхідні первинні медичні обстеження, регламентовані вимогами Міжнародних медико-санітарних правил.

"Жоден з обстежених не мав ознак захворювання, тому студентів відправлено під подальше медичне спостереження (на термін інкубаційного періоду - 21 день) за місцем навчання - до Львова та Сум", - наголосили в КМДА.

Фахівці звертаються з проханням до представників ЗМІ не поширювати неперевіреної в офіційних закладах інформації, щоб запобігти дезінформації населення, уникнути паніки та соціальної напруженості серед населення. Для уточнення будь-якої інформації, пов'язаної з епідеміологічною ситуацією в місті, медики просять звертатися до департаменту охорони здоров'я КМДА.

ОСТАННЄ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА