Інтерфакс-Україна
15:59 11.07.2014

За минулу добу загинули 23 силовики, ще 93 поранені - Селезньов

1 хв читати
За минулу добу загинули 23 силовики, ще 93 поранені - Селезньов

Спікер штабу АТО Владислав Селезньов заявляє, що у ЗМІ поширюється недостовірна інформація про надвелику кількість постраждалих із числа учасників АТО і повідомляє, що за минулу добу загинули 23 військовослужбовці ЗСУ та Держприкордонслужби.

"Офіційно повідомляю, що за минулу добу, під час виконання спеціальних завдань, у різних районах, де триває активна фаза антитерористичної операції, загинули 23 військовослужбовці Збройних сил України та Державної прикордонної служби України. 93 українських військовослужбовців і прикордонників дістали поранень і контузії різного ступеня тяжкості", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю вдень.

В.Селезньов наголосив, що всім постраждалим надано кваліфіковану медичну допомогу.

Також спікер АТО повідомив, що в п'ятницю, виконуючи певне завдання в рамках антитерористичної операції, авіація сил АТО завдала два авіаудари по скупченню броні і автомобільної техніки бойовиків, розташованого на території кар'єру поблизу н.п. Перевальськ. "Внаслідок авіаудару частину бронетехніки бойовиків було знищено", - зазначив він.

ОСТАННЄ

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА