Інтерфакс-Україна
15:18 15.04.2014

Прокуратура Києва кваліфікувала дії Царьова як посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

1 хв читати

Прокуратура Києва внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про скоєння народним депутатом України (фракція Партії регіонів), кандидатом у президенти Олегом Царьовим дій, передбачених ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, така реакція прокуратури пов'язана з публічними виступами О.Царьова під час масових заходів, а також у ЗМІ, в яких він "закликав до роз'єднання країни, зазіхав на територіальну цілісність держави і висловлював сепаратистські наміри".

За цим фактом прокуратура Києва розпочала досудове розслідування, під час якого буде встановлено ступінь відповідальності депутата за поширення сепаратистських ідей.

"У разі підтвердження цих фактів та його провини Генеральна прокуратура підготує звернення до Верховної Ради України з поданням про зняття статусу народного депутата України з парламентарія О.Царьова. Одночасно може бути внесено подання до Центрвиборчкому про позбавлення його статусу кандидата в президенти України", - пояснюється в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

О.Царьов як народний депутат України має статус недоторканності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Запоріжжі судитимуть військових командирів, яких обвинувачують у виплаті бойових виплатах штабним працівникам - ДБР

Одна людина загинула, ще дві зазнали поранень через російськи обстріли на Донеччині – ОВА

У Швейцарії на гірськолижному курорті через пожежу у барі на Новий рік загинуло 40 людей і 115 постраждало

Виробник дронів "Вампір" став першим резидентом Defence City – Міноборони

Росіяни влучили безпілотниками по лікарні на Чернігівщині, пожежу загасили – влада

Генштаб зафіксував впродовж доби 98 бойових зіткнень

Захисники України в ніч на 2 січня знищили або подавили 86 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 986 ворожих цілей

Двоє цивільних постраждали внаслідок ворожих ударів по Дніпропетровській області – ОВА

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічних атак ворога у Запорізькій області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА