Інтерфакс-Україна
13:56 02.04.2014

Суд заарештував екс-ректора Мельника, він може внести заставу - в. о. генпрокурора України

2 хв читати

Колишньому ректору Національної податкової академії Петру Мельнику суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави, повідомив в. о. генпрокурора Олег Махніцький.

"Мельника затримали. Районний суд першої інстанції призначив йому запобіжний захід у вигляді арешту, але з умовою також застави. Наразі розглядається питання про оскарження його в апеляційному суді", - повідомив він на брифінгу в середу в Києві.

О.Махніцький додав, що наразі заставу не внесено, її може внести як сам П.Мельник, так і інші особи. "Звісно, перевірятиметься, звідки ці кошти", - наголосив він.

Як повідомлялося, у вівторок, 1 квітня, глава МВС України Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook повідомив, що українські правоохоронці затримали в аеропорту П.Мельника після прибуття з Лондона.

Цього самого дня в прес-службі ГУБОЗ МВС України повідомили, що затриманого українськими правоохоронцями колишнього ректора Національної податкової академії П.Мельника доставлять до слідчого судді для застосування раніше обраного запобіжного заходу - утримання під вартою або застави на суму майже 23 млн грн.

"Співробітники Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України на виконання постанови Печерського районного суду Києва затримали колишнього ректора одного з національних університетів України. Він прилетів в Україну авіарейсом із Лондона", - йдеться в повідомленні прес-служби ГУБОЗ.

Прес-служба наголошує, що, згідно з рішенням суду, П.Мельника "доставлять до слідчого судді для застосування обраного запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою або застави в розмірі 22 млн 940 тис. грн".

ОСТАННЄ

Консульство Польщі в Одесі було пошкоджено під час нічного бомбардування – МЗС

В окупованому Маріуполі підлітку інкримінують "держзраду" - омбудсмен

Міноборони та "Фундація Пилипа Орлика" уклали меморандум щодо реставрації та створення музею у Будинку Сікорського

Свириденко доручила повідомити про потреби інфраструктури в резервному живленні і відновити водопостачання в Ірпені

Російський дрон поцілив у спортивний об'єкт у Харкові, даних щодо постраждалих немає

Настоятель "Голосіївської пустині" в Києві виїхав з країни на наступний день після публікації про підпільну школу - ЗМІ

Зеленський призначив Ярослава Мережка заступником голови СБУ - указ

В Естонії відкрили перший завод з виробництва боєприпасів

Окупанти вдарили "Молнією" по Харкову, наслідки уточнюються

Мер Києва оголосив додаткову винагороду для фахівців, які відновлюють Київ після обстрілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА