Інтерфакс-Україна
14:45 27.02.2014

Ситуація на фінансовому ринку стабілізується з надходженням грошей МВФ - Яценюк

1 хв читати
Ситуація на фінансовому ринку стабілізується з надходженням грошей МВФ - Яценюк

Україна має всі шанси стабілізувати ситуацію у фінансовій системі, як це було зроблено в попередні кризи, і цьому має допомогти нова програма з Міжнародним валютним фондом (МВФ), заявив кандидат у прем'єри, голова фракції "Батьківщини" Арсеній Яценюк.

"Щойно буде підписано програму з МВФ, у ( золотовалютні ) резерви прийдуть гроші, ми стабілізуємо ситуацію", - сказав він у Верховній Раді в четвер.

А.Яценюк зазначив, що останні два дні Нацбанк "не виходить на ринок з інтервенціями, зберігаючи кожен долар резервів".

Він наголосив, що Нацбанк уже вживає заходів для стабілізації фінансової системи, і уряд допоможе йому в цьому.

Кандидат у прем'єри нагадав, що в попередні кризи вдавалося стабілізувати курс гривні і зберегти вклади всіх 14 млн вкладників.

Як повідомлялося, раніше А.Яценюк поінформував, що розміри золотовалютних резервів впали до $15 млрд.

З початку року курс гривні в Україні знизився на 38,8%, досягнувши рівня 11,5 грн/$1, при цьому його падіння прискорилося в останні дні.

ОСТАННЄ

Тумани очікуються у західних, південно-західних та центральних областях у середу ввечері та в четвер зранку

МЗС закликає африканські уряди вжити рішучих заходів для зупинки російських програм з вербування молоді на війну проти України

Богдан Кукура очолив правління "Укрнафти"

Знеструмлення Одещини стало НС державного рівня, частина резервного фонду спрямована на паливо для генераторів – обладміністрація

Кличко: Завершення робіт на станції "Мостицька" в основних конструкціях передбачене в 2026р

Глава МВС: Рада надала соцгарантії сім'ям поліцейських, зниклих безвісти

ДТЕК відновив електропостачання ще понад 250 тис. абонентів Одещини за останню добу, без світла залишаються 32,9 тис. домівок

Норвегія профінансує новий пакет озброєння для України на суму 3,2 млрд крон - премʼєр

Комісія з добору очільника ДМС допустила до конкурсу 38 заявників, 4 заявки відхилено

ОВА: У Запоріжжі 26 людей постраждалих через російській авіаудар, серед них – одна дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА