Ахметов мітингувальникам: Я патріот країни й Донбасу, і найбільшою карою для мене буде, якщо не зможу ходити по цій землі

Український бізнесмен Рінат Ахметов вийшов до учасників мітингу біля ботанічного саду в Донецьку, де розташований його будинок.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", близько десятка активістів організації "Демократичний альянс" у вівторок провели акцію, під час якої принесли до будинку Р.Ахметова "криваву ялинку".
За словами активістів, ця ялинка символізує фінансування бізнесменом "кривавого режиму Януковича (президент України Віктор Янукович - ІФ)" і його особисту причетність до розгону Євромайдану в Києві. Мітингувальники тримали плакати "Ахметов Донбас обдирає, тітушкам допомагає", а також скандували "Кров Майдану - Ахметову догана!", "Гроші шахтарям, а не мародерам" та інші гасла.
Водночас Р.Ахметов приїхав у своєму особистому автомобілі до мітингувальників і заявив, що він готовий до діалогу з громадськістю. Він також зазначив, що є патріотом України й Донбасу зокрема.
"Я живу в Донецьку, і найбільшим покаранням для мене буде, якщо я не зможу ходити по цій землі й дихати цим повітрям",- наголосив бізнесмен.
Після цього Р.Ахметов залишив місце пікету.